O nas

W Kolorowo i Zdrowo wierzymy, że kluczem do zdrowia i fit sylwetki jest jedzenie. Jesteśmy tym co jemy, więc jedzmy kolorowo i zdrowo!

Kolorowo i zdrowo -
zdrowy i smaczny catering dietetyczny z dostawą

W Kolorowo i Zdrowo wierzymy, że kluczem do zdrowia i fit sylwetki jest jedzenie. Jesteśmy tym co jemy, więc jedzmy kolorowo i zdrowo!

Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy nasze posiłki. Zaopatrujemy się u miejscowych dostawców oferujących produkty ekologiczne i naturalne. Wszystkie posiłki przygotowywane są zaledwie kilka godzin przed dostawą. Dzięki czemu wszystko co trafia na Twój talerz jest świeże i pyszne!

W zależności od Twojego trybu życia, upodobań kulinarnych oraz zapotrzebowania kalorycznego przygotowaliśmy różne opcje diet. Diety SPORT to wysokobiałkowe posiłki dla osób trenujących i potrzebujących mnóstwa energii każdego dnia. Diety OPTIMUM to posiłki dla większości z nas. Różne opcje kaloryczne w zdrowej i kolorowej odsłonie. Diety VEGE, jaka sama nazwa mówi, to opcja dla wegetarian.

Zestawy BIUROWE to idealna opcja dla zapracowanych. Natomiast OBIAD W PUDEŁKU jest rozwiązaniem dla tych, którzy na co dzień nie mają czasu i pomysłu na pełnowartościowy obiad.

Nie jesteś pewien jaka kaloryczność jest dla Ciebie odpowiednia? Napisz do nas! Nasz dietetyk z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania.