Diety

Nasze programy dietetyczne:

*Dieta OPTIMUM

Dieta dla osób chcących cieszyć się zdrowiem poprzez różnorodne i zbilansowane odżywianie, wszystko to będzie efektem osiągnięcia swojej wymarzonej sylwetki. Posiłki są przygotowywane z naturalnych produktów wysokiej jakości. Dania skomponowane z nabiału, roślin oraz mięs: drób, wołowina, wieprzowina oraz ryby. Wszystko by dostarczyć to co dla organizmu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Dieta dostępna w 5 opcjach kalorycznych: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal. Dieta składa się z 5 posiłków dziennie.

*Dieta GLUTEN FREE

Dieta polegająca na wyeliminowaniu glutenu z codziennego menu. Idealna propozycja dla osób, które muszą lub chcą wykluczyć ten rodzaj białka ze swojej diety z powodu nietolerancji. Posiłki dostarczają wszystkich niezbędnych składników pokarmowych w taki sposób, aby nie dopuścić do jakichkolwiek niedoborów.

Dieta bezglutenowa dostępna jest w 4 opcjach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal. Dieta składa się z 5 posiłków dziennie.

*Dieta VEGE

Dieta skomponowana tak, by wykluczyć z codziennego menu mięso, ryby i owoce morza, a zarazem pokryć zapotrzebowanie na białka zwierzęce i roślinne oraz dostarczyć niezbędnych składników mineralnych i witamin potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Różnorodne posiłki będą dobrze smakowały i cieszyły oko.

Dieta dostępna w kaloryczności: 1500 i 2000 kcal. Dieta składa się z 5 posiłków dziennie.

*Dieta SPORT

Dieta przygotowana specjalnie dla osób aktywnych fizycznie będących w ciągłym ruchu, trenujących regularnie. Kaloryczność diety wynosi 3000, 3500 i 4000 kcal i posiada odpowiednio zbilansowane wartości białka, węglowodanów i tłuszczy. Pomoże zbudować masę mięśniową i utrzymać optymalny poziom tkanki tłuszczowej. Posiłki zostały tak przygotowane, aby były smaczne i pozwalały odkrywać nowe smaki.

Dieta SPORT składa się z 6 posiłków dziennie.